Śnieg w Londynie, marzec 2013

 Śnieg w Londynie, marzec 2013 class= Śnieg w Londynie, marzec 2013 class= Śnieg w Londynie, marzec 2013 class= Śnieg w Londynie, marzec 2013 class= Śnieg w końcu przychodzi ponownie do Londynu i3 raz Nagrałem film z tego rodzaju dla mojej haha kanału. Wideo na żądanie mojego najlepszego przyjaciela P.D. Recorde …

W śmierci jest odrodzenie ,śmierć Star Trek przyszedł na ekranie jako Nemesis . Film, który odrodził się Star Trek . Ten film podniósł poprzeczkę dla prequeli i każdej gwiazdy filmowej Trek , z wyjątkiem Wrath of Kahn i pierwszego kontaktu . Aktorstwo było najważniejsze, pasują części z doskonałością . Wizualnej były top tier , to nie był chwiejny czy coś Cloverfield jeśli ktoś ma obawy. Czujesz się jak w 2230 , a wszystko mieści się w miejscu , widać większą Enterprise budżetu,tak jak powinno być , widać rzeczywiste części statku i rzeczy technicznych , że starsze filmy nie mają . Komedia jest doskonały , jest sporo odniesieniu do wszechświata Star Trek dla fanów , który prowadzi mnie do narzekać na temat filmu.
Tylko złe , które jest małe , to jeśli nie wiesz nic o Star Trek , nie będzie w pełni zrozumieć złoczyńcę , a jego nienawiść będzie wydawać się nieuzasadnione. Każdy powinien zobaczyć ten film , panie jego OK , aby przejść ze swoimi chłopakami ten film ma wiele emocji w nim i piękny historia miłości i współczucia w nim.

Kategoria: Sfinksy | Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.